KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17388301
nr 1738 8301
Oidentifierad konstnär. Signerad, skogslandskap. Olja på duk, 52x78 cm, yttermått inklusive ram: 75x100 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 10 november 2025
kl 18:32:12
100 kr
150 kr